Бойовики самопроголошеної «Донецької народної республіки» заявили російським кураторам, що не в змозі забезпечити ту інтенсивність обстрілів, яку демонстрували останнім часом. Жаліються на брак паливно-мастильних матеріалів та боєприпасів.
Новину повідомляє «Преса України».
Про це заявив координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук.
«Після періоду різкого загострення ситуації на лінії фронту в кінці січня – початку лютого цього року в «1-м АК ДНР» констатують гостру нестачу палива, боєприпасів, запасних частин до озброєння і техніки», – сказав він.
Зазначається, що пального заледве вистачає для забезпечення підрозділів «першого армійського корпусу ДНР». Командири російсько-терористичних підрозділів вимагають від підопічних дотримуватися суворого обліку та економії.
«Разом з тим, командирам частин і підрозділів «1-го АК ДНР» повідомляється про підготовку перекидання великих партій МТС зі складів НЗ Південного військового округу Збройних сил Російської Федерації для поповнення до штатних норм запасів. Точні строки поставок не вказуються», – заявив координатор «ІС».
Раніше Європейський Союз визнав, що Росія постачає зброю на окупований Донбас.
Нагадаємо, командування російсько-терористичних військ перекинуло з території РФ на окупований Донбас 10 вагонів з боєприпасами для артилерії та мінометів.
[articles_related]

