У четвер, 12 січня, в одному з цехів київського заводу «Квазар» стався вибух. Після чого приміщення охопила пожежа. Внаслідок надзвичайної події постраждали люди.
Новину повідомляє «Преса України».
Як розповіли в прес-службі Держслужби з надзвичайних ситуацій, інцидент трапився по вулиці Північно-Сирецька, 3.
«У результаті вибуху, за попередніми даними в печі для вирощування мікрокристалів кремнію, виникла пожежа. Пожежники негайно приступили до гасіння», – зазначили в прес-службі ДСНС.
Відзначається, що внаслідок пожежі, яка виникла після вибуху, постраждали дві людини. Співробітників заводу госпіталізували. В них діагностовано опіки. Про стан робітників поки невідомо.
Наразі на місці надзвичайної події працюють рятувальники та правоохоронці. Саме експерти встановлять обставини події і причини вибуху.
Раніше, в Києві під час конфлікту на автостоянці стався вибух, внаслідок якого постраждали двоє людей.
Нагадаємо, в Куйбишевському районі Донецька біля залізничного вокзалу та місцевого ринку стався потужний вибух. Підірвали мікроавтобус, припаркований на одній із стоянок. Вибух був дуже потужний – від транспортного засобу майже нічого не лишилося.
[articles_related]