Україна продовжує завдавати ударів по військових цілях на території Росії, і ця стратегія триватиме, доки Кремль не припинить війну проти України, повідомляє “Преса України” з посиланням на допис у Facebook.
Які об’єкти стають цілями ударів?
Сирський наголосив, що удари завдаються по:
- військових частинах,
- арсеналах,
- складах боєприпасів,
- підприємствах військово-промислового комплексу (ВПК),
- нафтопереробних заводах, що забезпечують російську армію пальним,
- інших стратегічних об’єктах.
“Ці удари продовжуватимуться, поки Москва не припинить свою агресію проти України”, – заявив головнокомандувач.
Рекордна дальність ударів DeepStrike
За словами Сирського, дальність ураження українськими безпілотниками DeepStrike сягнула 1700 км углиб території РФ. Він також анонсував розробку та застосування нових далекобійних засобів.
“За цей рік на території Росії вже було успішно вражено 377 об’єктів військового призначення”, – зазначив головнокомандувач ЗСУ.
Скорочення артилерійської переваги РФ
Крім того, Сирський згадав про суттєве зменшення артилерійської переваги російських військ. Якщо рік тому співвідношення використання боєприпасів становило 1:10 на користь РФ, то наразі цей показник скоротився до 1:2.
Головнокомандувач підкреслив, що цьому сприяли кілька факторів, серед яких посилення української артилерії та ефективне використання боєприпасів.
Україна продовжує зміцнювати свої наступальні можливості, нарощуючи далекобійні атаки, що створюють серйозні проблеми для російської військової інфраструктури.
Раніше Сирський перевірив ситуацію на Донбасі.