Євромайдан є військовим конфліктом, результатом якого стали не тільки десятки тисяч убитих і поранених, а й величезні втрати в економіці України. Нинішній український уряд дуже постарався, щоб за 3 роки довести країну до такого жалюгідного стану.
Про це заявив колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров, новину передає «Преса України».
За словами колишнього глави українського уряду, за 3 роки в доларовому обчисленні ВВП скоротився в 2,5 рази. Крім того, за 3 роки, каже Азаров, Україна стала однією з найбідніших країн у світі.
«Якщо при нас були проблеми з корупцією, то зараз країна перетворилася на суцільний корупційний механізм. Крадійство досягло гігантських розмірів. Почитайте викриття нардепа Онищенка: там фігурують астрономічні суми», – зазначає Азаров.
Серед іншого колишній глава Кабінету міністрів поскаржився, що на сьогоднішній день в Україні діє нацистський режим терору нарівні із зомбуванням населення.
«Багато що сьогодні залежить від зовнішніх факторів. Варто Трампу сказати Порошенку: «Хлопець, я тобі з причин твоєї корумпованості, продажності і злочинності ні копійки не дам!» – І все, цей режим приречений», – підсумував Азаров.
До слова раніше Микола Азаров оприлюднив інструкцію, яку склала адміністрація Порошенка спеціально для українських ЗМІ.[articles_related]

