Верховна Рада України не підтримала постанову, яка передбачала відсторонення народного депутата Марʼяни Безуглої від участі у засіданнях парламенту. Це рішення стало результатом голосування, в якому взяли участь лише 141 депутат, з них 79 — представники фракції “Слуга народу”, повідомляє “Преса України” з посиланням на Telegram народного депутата України Ярослава Железняка.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк через свій Telegram-канал, зазначивши, що голосування не набрало необхідної кількості голосів для прийняття постанови. Як стало відомо, Регламентний комітет Верховної Ради лише з третьої спроби підтримав ініціативу щодо відсторонення Безуглої від засідань парламенту.
Відреагувала на рішення Регламентного комітету
Марʼяна Безугла, реагуючи на рішення комітету, оголосила про намір подати до суду на рішення, яке вона вважає незаконним. Вона підкреслила, що такий крок є порушенням її прав як народного депутата.
“Це рішення є абсолютно неправомірним, і я буду відстоювати свої права в суді”, — заявила Безугла, продовжуючи свою політичну боротьбу.
Передісторія конфлікту
Конфлікт навколо Марʼяни Безуглої загострився після її публічних висловлювань на адресу українського військового командування, зокрема, колишнього головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного. Після цього група народних депутатів закликала до її звільнення. Пізніше Безугла заявила про вихід з фракції “Слуга народу”.
Загострення конфлікту набуло резонансу після інциденту в червні цього року, коли Безугла висловилася на адресу співака й військового Тараса Тополі, звинувативши його в “симуляції служби”, а також вказала на російський удар по його квартирі, назвавши це “кармою”. Такі слова викликали шквал критики з боку громадськості, а Тарас Тополя у відповідь оголосив збір на психіатра для політика. Безугла заявила, що зібрані кошти вона перерахує на закупівлю дронів-перехоплювачів для ЗСУ.
Раніше ми писали про те, що голосування за підвищення зарплати нардепам провалилося.