Співробітники державної прикордонної служби України затримали на кордоні з Польщею шість мігрантів з Індії, які прямували в Європу.
Про це розповіли в прес-службі ДПСУ, новину передає «Преса України».
«На напрямку ймовірного руху порушників було виставлено прикордонний наряд. Затримали невідомих осіб на околиці населеного пункту Буців Мостиського району Львівської області в 100 метрах від держрубежу. Чоловіки віком від 21 до 28 років, які при собі мали документи громадян Індії, намагались знайти, де проходить кордон України з Польщею», – йдеться в повідомленні.
Прикордонники з’ясували, що порушники прибули в Україну легально. Вони за допомогою третіх осіб спробували незаконно дістатися Польщі, а далі в країни західної Європи. Зараз силовики виявляють причетних до організації незаконного переміщення осіб через державний кордон України.
Раніше повідомлялося, що співробітники державної прикордонної служби України затримали на кордоні з Угорщиною 14 нелегальних мігрантів з Афганістану.
Нагадуємо, оперативники служби безпеки України та військової прокуратури затримали на Закарпатті прикордонника, який вимагав 1500 доларів від підприємця.
[articles_related]