- Что такое галоши как они появились зачем они нужны
- Як перевірити результат ідентифікації пенсіонера: проста інструкція для українців
- Бургери від 40 грн у McDonald’s: як працює My Rewards і що можна отримати
- Спека накриє Україну 27–28 червня: прогноз погоди по регіонах і великих містах
- День Конституції України 2026: як святкуватимуть і чи буде вихідний 29 червня
- Коли буде пік магнітної бурі 27 і 28 червня: оновлений прогноз для України
- Хто вийшов у плей-офф ЧС-2026: відомі учасники та перші пари 1/16 фіналу
- monoмаркет запустив велику акцію Xiaomi: що можна купити до 28 червня з безкоштовною доставкою
Browsing: Регіони
Співробітники так званого «міністерства державної безпеки Луганської народної республіки» та представники «державних структур ЛНР» висунули нову версію знищення керівника «народної міліції» Олега Анащенка.
В окупованому Донецьку й інших населених пунктах почалася паніка через загострення ситуації на Донбасі, як серед місцевого населення, так і в бойовиків. Ватажки останніх розпорядилися евакуювати населення з деяких районів і підготувати бомбосховища. Інформацію про втрати з їх сторони не розголошують, щоб не збільшувати напругу.
У Львові двоє невідомих напали на 24-річного випускника історичного факультету Українського католицького університету Олега Гринчука. Приводом для нападу, за словами історика, стала телефонна розмова польською мовою.
Російсько-терористичні сили на Донбасі 94 рази порушили режим тиші за добу, 5 – 6 лютого, в два рази збільшивши кількість обстрілів, порівняно з попередньою добою. Інтенсивність їх вогневих атак не зменшилася. Крім того вони активно підключили снайперів до ведення боїв.
Організацію вибуху автомобіля, в якому перебував «начальник народної міліції ЛНР» Олег Анащенко, взяли на себе партизани з Фронту звільнення Донбасу і Луганщини. Вони записали відео, в якому беруть на себе відповідальність за його ліквідацію.
Авдіївка не дарма опинилася під прицільним ворожим вогнем. Вона є стратегічно важливим об’єктом для бойовиків. А влучають вони по будинках і інфраструктурі не завдяки своїй майстерності, а завдяки допомозі своїх шпигунів серед місцевих жителів.
Бойовики терористичного угруповання “ДНР” виклали в мережу відео, на якому показано, що вони з порушенням мінських угод обстрілюють позиції українських військових та мирних жителів з систем залпового вогню “Град”.
Народний депутат, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко висловив вдячність українським військовим та всім відповідальним службам за відновлення електропостачання до Авдіївки.
Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що влада розпочинає відбудову пошкоджених та зруйнованих об’єктів у Авдіївці.
У неділю, 5 лютого, російські окупаційні війська продовжили вести вогонь по місцях дислокації української армії на Донбасі. Незважаючи на мінські домовленості окупанти застосовували під час обстрілів важку артилерію. Станом на 18:00 відбулось 40 ворожих обстрілів. Внаслідок цього один військовий отримав поранення.
2002-2023 Преса України. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, опублікованих на нашому сайті “Преса України“, дозволяється за умови посилання на uapress.info. При копіюванні матеріалів для інтернет-видань – обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів.
