Науковці встановили, що первісні люди заселили Північну Америку під час останнього льодовикового максимуму.
Про це повідомляє PLoS ONE. Новину передає «Преса України».
Дослідники встановили, що заселення Берингії відбулось 20 тисяч років тому. Відомо, що Берингія – це область, яка зв’язує північно-східну Азію і північно-західну Америку. Вчені протягом тривалого часу не могли встановити, коли ж була заселена Північна Америка. Вважалось, що перші люди потрапили на континент від 47 тисяч до 15 тисяч років тому. Дослідники вивчили 36 знайдених кісток ссавців з Канадського музею, щоб встановити їх вік.
Кістки були знайдені у 1977-1978 роках у двох Печерах Блуфіш. Вчені проаналізували їх за допомогою методу тафономії та радіо вуглецевого датування. На 15 кістках були знайдені сліди людської діяльності, а саме виразні прямі лінії та лінії у формі літери «V». Також ще на 20 фрагментах дослідники знайшли ймовірні сліди людської діяльності.
За допомогою радіовуглецевого датування вчені встановили, що кісткам приблизно 20 тисяч років. Тобто перші люди заселились на територію Північної Америки приблизно під час останнього льодовикового максимуму. Після міграції перше населення Берингії було ізольоване на 8-9 тисяч років. Вже після приєднання континентів вони розширили своє місцеперебування.
Раніше повідомлялось, що біологи з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго і Сан-Франциско довели, що складні живі організми і люди з’явились на Землі через віруси.
[articles_related]