Спеціальний прокурор Чорногорії Велько Рутовіч в ефірі національного телевізійного каналу RTCG повідомив, що громадянина Російської Федерації Едуарда Широкова підозрюють у плануванні замаху на життя екс-прем’єр-міністра країни Міло Джукановіча.
Новину передає «Преса України».
Рутовіч зазначив що у плануванні вбивства підозрюється лише Широков. Він діяв за допомогою підбурювання до скоєння злочину. Росіянина також звинувачують у створенні спеціальної злочинної організації та у спробі тероризму. Влада Чорногорії оголосила в розшук ще одного громадянина Російської Федерації. Якщо Росія не видасть 36-річного Володимира Попова та 45-річного Широкова, то чоловіків будуть судити заочно.
У справі, за якою проходять чоловіки, є багато недопрацьованих слідчими моментів. Багато обставин ще не з’ясовані, у справі загалом проходять близько 20 чоловік. Більшість затриманих – громадяни Сербії. Частина підозрюваних знаходиться під вартою у Чорногорії. Влада країни отримала інформацію, що нібито ця група планувала вчинити державний переворот та влаштувати теракт у день виборів до парламенту Чорногорії 16 жовтня 2016 року.
Відомо, що Міло Джуканович добровільно залишив посаду прем’єра після виборів. Наразі він залишився головою правлячої Демократичної партії соціалістів. Раніше йому неофіційно присвоїли титул найвпливовішою людини у Чорногорії.
Нагадаємо, Чорногорія розшукує 5 осіб, зокрема двох росіян, за підозрою у спробі організації державного перевороту у країні. На їх арешт видано міжнародний ордер.
[articles_related]