Прикордонники Чопського загону виявили та затримали трьох чоловіків, які намагалися втекти до Словаччини через Закарпаття, повідомляє “Преса України” з посиланням на Facebook Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Затримання порушників
Військовослужбовці відділу “Великий Березний” уночі затримали групу осіб, які прямують до кордону з Словаччиною. Інформацію про підозрілих осіб на прикордонній території надали місцеві жителі, після чого за допомогою технічних засобів було зафіксовано пересування трьох невідомих.
Невдовзі на місце події було направлено групу реагування, і порушників виявили за кілька сотень метрів від кордону. Як тільки чоловіки помітили прикордонників, вони спробували втекти.
Перешкоди на шляху втечі
Для того, щоб зупинити порушників, прикордонникам довелося зробити попереджувальні постріли вгору та застосувати службового собаку. Виявилося, що втікачі є місцевими жителями віком від 37 до 48 років, які вирішили шукати кращу долю в країнах ЄС.
Після затримання їх доставили в прикордонний підрозділ, де вони будуть притягнуті до відповідальності за спробу незаконного перетину кордону та за злісну непокору.
Раніше ми писали про те, що кримські прикордонники запровадили реверсне оформлення.