“Українська команда” передала бійцям 28-ї Окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу потужну вантажівку з гідробортом. Ця допомога стане важливою частиною логістичного забезпечення підрозділу, що неодноразово доводило свою мужність на передовій, повідомляє “Преса України” з посиланням на Facebook.
Логістика на війні
Керівник волонтерського штабу “Українська команда”, Артур Палатний, зазначив, що 12-тонний автомобіль з гідробортом передано 28-ій бригаді, яка вже три з половиною роки перебуває на фронті. Військові цієї бригади героїчно захищають Донбас і жодного разу не проходили повноцінну ротацію. Палатний підкреслив, що війна — це не тільки бої, але й постійна потреба в ефективній логістиці, і ця вантажівка допоможе виконати складні завдання військових.
“Це дуже важлива допомога для бійців, і ми сподіваємось, що наш транспорт стане надійним помічником для їхньої роботи та допоможе зберегти життя наших захисників,” — написав Палатний.
Підтримка від “Української команди”
Раніше “Українська команда” передала понад 90 одиниць автомобільної техніки, більше 3 тисяч дронів, десятки систем РЕБ, старлінки та інші необхідні засоби для фронту. Не так давно бійці 72-ї бригади імені Чорних Запорожців також отримали вантажівку з гідробортом, яка суттєво зміцнить логістичні можливості підрозділу, що захищає Дніпропетровський напрямок.
Ця допомога є важливим внеском у підтримку Збройних Сил України і допомагає зміцнити їхні можливості для виконання завдань на лінії фронту.
Раніше ми писали про те, що “Українська команда” передала позашляховик для підрозділу КАТ 91 бригади.