Експерти попередили, що iPhone 12 з 5G-з’єднанням можуть не представити у 2020 році. Причина – пандемія коронавірусу, яка вдарить по попиту на продукцію Apple.
Новину передає «Преса України».
За даними американських ЗМІ, презентація новинок від Apple може не відбутися у вересні, як планувалось раніше. Цей рік мав стати важливим для сімейства iPhone, оскільки новинки вперше матимуть 5G-з’єднання.
За словами експертів, триваюча пандемія коронавірусу може змусити Apple зробити безпрецедентний крок – відтягнути випуск трьох нових моделей iPhone 12 на місяці. Згідно з новим звітом з Азії, Apple в даний час готується до такої затримки, тому що глобальна пандемія COVID-19 загрожує світовому попиту.
Джерело в Apple повідомило, що компанія хоче, щоб перший iPhone 5G став хітом. Наразі ситуація з пандемією перешкоджає цьому. Інше джерело зазначило, що Apple прийме остаточне рішення найближчим часом у травні. Сама компанія поки відмовилася від коментарів. У гіршому випадку, моделі iPhone 12 затримуються у випуску до 2021 року.
[articles_related]

