Російські депутати слідкують за ситуацією в Україні, де скоро пройде вирішальний тур президентських виборів. Стало відомо, як російські депутати ставляться до новоспеченого успішного політика Зеленського.
Новину передає «Преса України».
Депутат Держдуми Руслан Бальбек дав коментар з приводу високого рейтингу кандидата на пост президента України Володимира Зеленського. Як відомо, вчора, 16 квітня, Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив результати соцопитування. Останнє показало, що за Володимира Зеленського готові проголосувати 72,2% виборців. Тим часом Петро Порошенко набирає жалюгідні 25,4%.
За словами Руслана Бальбека, Володимир Зеленський є новим обличчям української політики.
«У справі Зеленського вирішальним фактором є новизна особи – людина, яка не була замішана в якихось корупційних скандалах і в дружбі з одіозними українськими політиками, явно володіє великими симпатіями населення, ніж політики «старої формації», – зазначив він.
Що стосується роботи Зеленського на посту президента, російський депутат вважає, що питання «повернення» Криму Росії закрите, а от війна на Донбасі за головування Зеленського може бути завершена.
«Це залежить від політичної волі України і невтручання Заходу. І та частина українців, яка чекає від нового президента поліпшення відносин з офіційною Москвою, дуже на це сподівається», – підсумував він.
[articles_related]

