У МВС розповіли, які нововведення чекають на українських майбутніх водіїв. Так, змінилися правила видасі посвідчення водія.
Новину передає «Преса України».
Українські водії по-новому проходитимуть процедуру отримання водійського посвідчення. Також зміниться підготовка водіїв та акредитація автошкіл. Відповідну інформацію надали в Головному сервісному центрі МВС.
«Введена відеофіксація складання іспитів із знань правил дорожнього руху і навичок керування транспортними засобами. Для цього в кожному екзаменаційному авто буде встановлено спеціальне обладнання», – уточнили у відомстві.
Крім того, теорію та практику треба буде здавати в одному територіальному сервісному центрі МВС. За попередніми даними, також скорочено термін дії отриманого в автошколі Свідоцтва про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів. А саме до двох років.
Автошколи також тепер не повинні купувати у територіальних сервісних центрах МВС відповідні бланки свідоцтв про закінчення закладу. Крім того, отримати посвідчення водія чи обміняти його тепер неможливо без позначки про місце реєстрації в документі, що посвідчує особу.
[articles_related]