Представники телеканалу «1+1» заявили, що Петро Порошенко тисне на незалежні ЗМІ та свободу слова. Тим не менше вони погодились відстоювати свою правоту у суді. Як відомо, президент України обурився на канал через сюжет, який викриває його корупційну діяльність.
Новину передає «Преса України».
Сьогодні, 26 березня, стало відомо, що група «1+1» медіа відреагувала на заяву президента України Петра Порошенка про намір судитися з відомим телеканалом. Так, представники «1+1» зазначили, що заяви українського лідера безпідставні і «свідчать про тиск на незалежні засоби масової інформації та свободу слова».
Нагадаємо, все почалось з того, що телеканал «1+1» у програмі «Українські сенсації» представив сюжет під назвою «50 відтінків Порошенко». У телепрограмі чинного лідера звинуватили у корупції. Крім того, прозвучало звинувачення в можливій причетності Порошенко до загибелі в ДТП його рідного брата Михайла.
За словами глави фракції Блок Петра Порошенка у ВРУ Артура Герасимова, після телесюжету Порошенко вирішив подати в суд «за систематичний наклеп» збоку «1+1». Медіагрупа заявила, що готова відстоювати правоту.
«Кожен факт, який був приведений в журналістському розслідуванні, підкріплений доказовою базою і свідками. В останній тиждень першого раунду президентських виборів така гучна заява більше схожа на елемент передвиборної промо-кампанії, ніж на реальне спростування в суді на кшталт неправдивої інформації, озвученої в ефірі 1+1», – йдеться у повідомленні компанії.
[articles_related]

