Президент України Петро Порошенко заявив, що у разі проведення чесних виборів він визнає результати і не важливо, хто переможе. За його словами, у цей період велика робота покладена на плечі правоохоронців.
Новину передає «Преса України».
Український президент Петро Порошенко заявив, що він готовий визнати будь-які результати президентських виборів, які пройдуть 31 березня.
«Я готовий визнати перемогу українського народу, тому що чесні вибори – це перемога українського народу, хто б не переміг», – заявив він.
За словами Порошенка, головне, щоб вибори пройшли без порушень. В тому числі без «впливів ззовні». Лідер України наголосив, що правоохоронні органи повинні захистити вибори.
«…зупинити екстремістів, не дати можливість пролитися крові. Й хочу запевнити наших українських громадян, що я як президент буду докладати максимум зусиль для захисту конституційних прав і свобод громадян», – додав він.
Як повідомлялось раніше, експерти зазначили, що СБУ активно полює на агітаторів за одного з головних конкурентів Порошенка, Юлію Тимошенко. Тим часом масові підкупи збоку команди Порошенка правоохоронці не помічають.
[articles_related]

