Напередодні опалювального сезону Андрій Рева розповів, що для субсидій можуть знадобитися додаткові кошти. За його словами, влада про це знає, однак сподівається, що залучати кошти все ж не доведеться.
Новину передає «Преса України».
Міністр соціальної політики України Андрій Рева виступив в ефірі одного з українських телеканалів. За його словами, влада готується до нового опалювального сезону та врахувала той факт, що багато людей претендують на знижку від держави у вигляді субсидій.
Міністр зауважив, що найгірший сценарий з усіх передбачених, коли на субсидії знадобиться додатково близько 7 млрд грн до кінця 2018 року. Однак наразі потреби у залученні додаткових коштів немає.
«Сьогодні ще не всі засоби державного бюджету, близько 55 млрд грн з (виділених) 71 млрд, використані на субсидії», – додав Рева.
Він також попередив, що у 2019 році розмір субсидії зміниться в залежності від ціни на газ. Нагадаємо, українці мусять переоформити субсидії. Вже близько 4 млн осіб подали необхідну заяву. З них 3,2 млн українців матимуть субсидію.
Тим часом деякі українці зауважують, що у відповідних органах не бажають приймати заяви без ряду довідок. Деяким потенційним субсидіантам радять подавати заяви у жовтні. Варто зазначити, у Мінсоцполітики представили список необхідних для оформлення субсидій документів. Це заява та декларація про доходи, у якій вказують виключно види доходів, а не їх розмір.
[articles_related]

