У Петропавлівській Борщагівці, що поблизу столиці, машина правоохоронних органів злетіла в річку. В автомобілі були поліцейські. На щастя, усі живі. Інцидент стався через те, що поліція гналася за мопедом.
Новину передає «Преса України» з посиланням на повідомлення в соцмережі.
«Внаслідок погоні за мопедом автомобіль патрульної поліції злетів у річку Нивка. За словами очевидців, під час переслідування, порушник на мопеді поїхав по пішохідному мосту через річку, а автомобіль копів впав в річку. На даний момент на місці події знаходяться рятувальники і правоохоронці. Автомобіль поліцейських дістали з води. У одного з правоохоронців діагностували струс мозку», – йдеться в повідомленні.
До слова, паралельно цього інциденту поліція Києва затримала іноземця, який влаштував різанину. Нападник – громадянин Польщі, – одного чоловіка вбив, встиг поранити ще одну жінку. Щоб знешкодити противника, поліції довелося вистрілити йому в ногу.
[articles_related]

