Геннадій Москаль не підтримав ідею введеня місії ОБСЄ на Закарпаття. Він звернув увагу на те, що на Донбасі вона неефективна, тому й назаході країни можна очікувати такий же результат.
Новину передає «Преса України».
У новому інтерв’ю губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль розповів про своє ставлення щодо введення спецмісії ОБСЄ на Закарпатті. Раніше таку ідею озвучувало керівництво Угорщини, а саме після нападу на офіс організації закарпатських угорців в Ужгороді.
За словами Москаля, ОБСЄ показала себе на Донбасі не з кращої сторони, тому він не бачить необхідності відправляти місію на Закарпаття. При цьому він наголосив, що ОБСЄ буде тільки обузою.
«ОБСЄ знаю по Донбасу. Крім конфліктних ситуацій нічого з ними не було. До роботи – ледарі. Тільки сидять в ресторанах – пиво, водка, віскі. Нахрін вони нам тут потрібні? Я буду категорично проти», – заявив Москаль.
Він також наголосив, що на Закарпатті вже є «Товариство угорців Закарпаття» та «Демократична спілка угорців». Губернатор наголосив, що цих структур більше, ніж достатньо для моніторингу ситуації в регіоні.
«Вони мають прямий зв’язок з Будапештом, є постійні візити. Ми нічого не приховуємо. Кажемо: «Так, є проблеми, але у Будапешта та Києва, а не у Закарпаття з Угорщиною. Ми до всіх нацменшин відносимося з однаковою повагою. Вони всі – громадяни України. Ми хочемо, щоб вони нікуди не їхали», – підкреслив Москаль.
Як повідомлялось раніше, у МЗС Угорщини запропонували ввести спецмісію ОБСЄ на Закарпаття. Така заява прозвучала після того, як 4 лютого невідомі кинули «коктейль Молотова» у будівлю товариства угорців в Ужгороді. В Україні зазначили, що це «діяла рука Кремля».
До слова, раніше у Мережі з’явилось відео, на якому представник спецмісії ОБСЄ обмінявся обіймами з бойовиками «ДНР».
[articles_related]

