Нардеп Надія Савченко переплутала місце свого перебування. У соцмережі колишня військовополонена заявила, що вона – у Страсбурзі на сесії ПАРЄ. До слова, така сесія запланована в цьому році лише на квітень. Насправді, Савченко – в Європарламенті. Про це повідомив народний депутат Борислав Береза.
Новину передає «Преса України».
Борислав Береза не витримав пост колеги, і написав про черговий казус Надії Савченко.
«Аааааааааааааа!!! Кричу! Повідомте їй, що вона не в Страсбурзі, а в Брюсселі. А якщо в Страсбурзі, то не на сесії ПАРЄ, а в Європарламенті. Сесія ПАРЄ буде з 23 по 27 квітня. Це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Нічого плутати будівлі і організації. А головне поясніть їй, що немає Страсбурзького суду з прав людини. І «Міжнародного» немає. Не існує такої інституції. Від слова зовсім! Є тільки Європейський суд з прав людини – ЄСПЛ. Хоча їй, судячи з усього, це байдуже – у неї своя атмосфера», – написав Береза в соцмережі.

До слова, Надія Савченко повідомила, що вона – на засіданні сесії ПАРЄ.
«Триває заслуховування звіту Генерального Секретаря Ради Європи з питань порушення прав людини в Туреччині (Страсбург, сесія ПАРЄ). Також розглядалося питання порушення прав людини на окупованих Росією територіях України і в включеному Криму. Пан Ягланд висловив думку, що Російська Федерація може втратити право участі та голосу в міжнародних інституціях через відмову виконувати судові рішення Міжнародного Страсбурзького суду з прав людини», – заявила Савченко.
Цікаво, що раніше Савченко публічно повідомила про те, що із 12 по 16 березня вона буде на сесії Європарламенту.

Нагадаємо, Надія Савченко заступилася за підозрюваного у державній зраді Володимира Рубана. Разом із ним вона їздила до так званим керівникам «ЛНР» і «ДНР» на переговори, не повідомивши про це ані владу, ані СБУ. Після такого вчинку Савченко виключили з партії «Батьківщина».
[articles_related]

