Фестиваль метання каменів Gotmar Mela пройшов в центральній частині Індії. В результаті було поранено 462 людини, частина яких потрапили відразу в реанімацію. Жорстокій традиції вже кілька сотень років.
Новину повідомляє «Преса України».
Представник поліції Гаура Тиварі (Gaurav Tiwari) повідомив, що 10 осіб отримали важкі поранення, троє з них перебувають у критичному стані.
Після того, як учасники фестивалю почали громити машини швидкої допомоги і поліції, правоохоронці були змушені застосувати сльозогінний газ, відзначає видання.
Як повідомляють місцеві ЗМІ, “кривава” традиція Gotmar Mela налічує кілька сотень років. Жителі сіл Пандхерна і Саваргаон, розташованих на різних берегах річки Джаа, щороку виходять на берег, озброївшись камінням. Відзначається, що відомі випадки летального результату.
Нагадаємо, 30 індійських дітей померли в результаті зараження вірусом енцефаліту. При цьому, велика частина їх загинула тому, що була несвоєчасно госпіталізована.
[articles_related]

