Представник Міжнародного валютного фонду зустрівся з представниками Кабінету міністрів України для того, щоб обговорити ціни на газ для українців. Як запевняє джерело ЗМІ в Кабміні, в МВФ згодні з тим, щоб тарифи залишилися поки без змін.
Новину повідомляє «Преса України».
“МВФ не заперечує проти внесення урядом змін до постанови 187 в частині зміни періоду розрахунку ціни природного газу. Дані зміни не суперечать умовам кредиту МВФ”, – сказав джерело.
Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України не підтримує підвищення тарифів на газ для населення і теплокомуненерго на новий опалювальний сезон.
На початку цього року Україна та МВФ домовилися про нові умови перегляду ціни газу для населення з 1 квітня.
4 квітня був опублікований текст меморандуму Кабміну з МВФ.
Оновлений меморандум про співпрацю між Україною та МВФ, під яким стоїть підпис голови уряду, президента України та голови НБУ, передбачає зобов’язання влади підвищити ціни на газ для населення з початку наступного опалювального сезону.
[articles_related]

