Український боксер Володимир Кличко оголосив про припинення боксерської кар’єри. За його словами, він тепер займеться новим проектом, в якому також постарається досягти успіху. Його брат Віталій вже прокоментував цю заяву.
Новину повідомляє «Преса України».
“У якийсь момент життя в силу різних обставин ми повинні або хочемо перемкнути, так би мовити, нашу активну частину життя і підготуватися до наступної глави, до нових викликів, випробувань, з якими доведеться зіткнутися. Очевидно, я не виняток з правил, і зараз прийшла моя черга зробити це. Я роблю це, так, з деяким хвилюванням. Але я абсолютно готовий до нових випробувань. я очікую і сподіваюся, що моя наступна кар’єра, яку я спланував і вже паралельно почав кілька років тому, стане хоча б такою ж успішною, як і попередня”, – заявив Кличко.
Відзначимо, що Кличко в останні роки займається створенням бренду. Також вже більше року Володимир читає курс лекцій в елітному університеті Санкт-Галлена в Швейцарії під загальною назвою “Зміна та управління викликами”, в ході якого ділиться своїми досвідом щодо подолання труднощів і вмінню справлятися з проблемами. Мета курсу – допомогти людям реалізувати професійні або особисті проекти.
Міський голова Києва Віталій Кличко прокоментував заяву свого брата Володимира про відхід з боксу. Про це мер столиці написав в Facebook.
“Володя прийняв рішення. Він перегортає сторінку. І пише нову історію…”, – зазначив Кличко-старший.
Нагадаємо, український боксер Володимир Кличко програв в бою з британцем Ентоні Джошуа. На знаменитому стадіоні “Уемблі” суддя визнав його технічний нокаут. Українець прокоментував свою поразку.
[articles_related]

