В Одесі активісти та обдурені інвестори у будівництво влаштували бійку з охороною міської ради через те, що не могли втрапити на сесію.
Новину повідомляє «Преса України».
Невелика бійка між активістами кількох громадських організацій та обдуреними інвесторами висотки, з одного боку, і муніципальною охороною і співробітниками Нацгвардії України, з іншого, виникла вранці біля будівлі Одеської міськради.
У самій будівлі в середу проходить сесія. Активісти і пікетники намагалися потрапити до зали засідань, а охорона мерії їх не пускала.
Через деякий час частина представників громадськості все ж пустили в мерію разом з запізнилися депутатами міськради, які не могли потрапити в будівлю через заблоковані правоохоронцями та охороною входи.
У свою чергу Одеське видання 048.ua відзначає, що на сесію не пропускали також і журналістів.
“Під будівлею зібралися не менше ста мітингувальників, які вимагають не допустити внесення питань сесії з руки. Під мерією люди штовхаються. Проте, під час початку сесії, Труханов відмовив депутатам у внесенні необхідних змін в регламент. Також на сесії присутні одіозні депутати Пресман і Голубов”, – зазначили у виданні.
Пізніше видання повідомило, що не допускала активістів і журналістів в будівлю міськради охоронна фірма “Зевс”.
Нагадаємо, під час засідання бюджетної комісії у Миколаєві побилися двоє місцевих депутатів Володимир Фроленко (Оппоблок) та Федір Барна (БПП). До неї приєднався і відомий в регіоні боксер. Поліція кваліфікувала інцидент як хуліганські дії.
[articles_related]

