Українські розвідники стали героями чергового ролику від Військового телебачення. Вони вчилися знищувати техніку ворога та долати перешкоди. Користувачі оцінили відео як вражаюче.
Новину повідомляє «Преса України».
Розвідка як вона є – у мережі з’явилося видовищне відео навчання українських розвідників в зоні проведення АТО. Відео опублікувало Військове телебачення в YouTube.
На відео видно, як українські розвідники відпрацьовують різні маневри: долання перешкод, стрільба з окопів та відкритої місцевості, знешкодження розтяжок противника, захоплення бронемашин ворога, маскування та роботу в умовах задимленості тощо.
Нагадаємо, на полігоні недалеко від Житомира відбулася демонстрація новітніх зразків зброї, яка виготовляється в Україні. Це знаменитий 120-мм міномет, кулемети та гранатомети із заводу «Маяк» на Київщині.
[articles_related]