Уродженець Криму Руслан Зейтуллаєв, якого в Росії за звинуваченням у тероризмі хочуть засадити на тривалий термін, записав відео-звернення до «свого народу» – українців. Він зізнався, що його сили вже закінчуються.
Новину повідомляє «Преса України».
Кримчанин, якого в Росії звинуватили в тероризмі і судять в Ростові-на-Дону, записав відеозвернення до жителів України і виступив з останнім словом на суді. Його опублікував журналіст Антон Наумлюк.
Зейтуллаев голодує вже 18 днів і зупинятися не збирається, незважаючи на всі прохання та вмовляння.
«Я хочу передати величезний салям моєму народові, громадянам України, які підтримують мене в цю важку хвилину. Хочу сказати, що мої сили хоч на сьогоднішній день закінчуються, але я твердий у своїх переконаннях і завжди буду стояти на істині. На тій істині, яку я спочатку для себе вибрав. Сьогоднішня ситуація, – це другий черговий суд, який мене, я так вважаю, не києм, то палицею, хоче закатати на дуже великий термін. Я вдячний всім, хто мене підтримує, я не зупиню цю голодовку, поки не почую вердикту від суддів. І все, що мені інкримінують, – це абсолютна брехня», – заявив він.
Раніше Зейтуллаев оголосив безстрокове голодування, вимагаючи передати його Україні.
Нагадаємо, в ніч на 28 лютого обірвалося життя відомого російського адвоката Віктора Паршуткіна. Він виступав захисником українського політв’язня Сергія Литвинова.
[articles_related]

