Сполучені Штати Америки приступили до розміщення американської системи протиракетної THAAD на території Південної Кореї.
Новину повідмоляє «Преса України».
За інформації іноземних ЗМІ, ПРО доставлені на військову базу в Осані.
Ще раніше у Вашингтоні попереджали, що змушені будуть вжити відповідних заходів у зв’язку з ракетними пусками Північної Кореї. Тоді було вирішено розмістити системи протиповітряної оборони в Південній Кореї.
А американські ЗМІ припускали, що американський комплекс THAAD може бути розміщений у Південній Кореї влітку 2017-го року. Однак, 6 березня, Пхеньян провів пуски чотирьох ракет, три з яких впали у виключній економічній зоні Японії.
Нагадаємо, військові Північної Кореї під час проведення випробування ракет, які відбулися 6 березня, відпрацювали можливе нанесення ударів по об’єктах Сполучених Штатів Америки на островах Японії.
[articles_related]

