Комітет Європейського парламенту з питань громадянських прав, свобод і юстиції затвердив проект резолюції про внесення України до списку країн, громадянам яких дозволено відвідувати країни ЄС без віз.
Раніше дане питання в терміновому порядку внесли до порядку денного засідання комітету, новину передає “Преса України”.
Згідно з процедурою, далі законопроект буде внесений на розгляд Європейського парламенту. Депутати Європейського парламенту розглянуть його на засіданні, яке відбудеться 5 квітня.
Раніше в Мальтійському представництві при Раді ЄС заявляли, що громадяни України отримають право на відвідування країн Європейського союзу без віз починаючи з червня 2017 року.
“Швидке затвердження країнами-членами візової лібералізації для України означає, що вона набуде чинності в червні”, – йдеться в заяві.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що кінцеве затвердження рішення про скасування віз українцям швидше за все відбудеться під час засідання Ради Європейського союзу в закордонних справах. Воно відбудеться 11 травня.[articles_related]

