У понеділок, 6 березня, державне підприємство «Одеський морський торговельний порт» раптово припинило роботу. Це пов’язано зі зникненням електроенергії.
Новину повідомляє «Преса України».
У ПАТ «Одесаобленерго» підтвердили, що Одеський морський порт був відключений від світла. Це було пов’язано з аварією на судноремонтному заводі «Україна».
Наразі без світла лишилися контейнерний термінал, Карантинний мол, Нафтогавань, адміністрація та причали.
До слова, Одеський морський торговельний порт – найбільший український морський порт і один із найбільших портів в басейні Чорного моря. Його загальна річна пропускна здатність до 40 мільйонів тонн (15 мільйонів тонн сухих вантажів і 25 мільйонів тонн рідинних вантажів).
Нагадаємо, 5 березня, на Запорізькій атомній електростанції був відключений від мережі другий енергоблок. Дані дії відбулися у відповідності з графіком за балансовим обмеженням.
[articles_related]