Українці скинули владу екс-президента Віктора Януковича тому, що влада наплювала на правосуддя і люди зрозуміли, що справедливість залежить тільки від них.
Таку думку висловив журналіст Юрій Бутусов, новину передає “Преса України”.
Він зазначив, що в 2013 році люди виші на Майдан не тому, що “Беркут” побили студентів, і навіть не тому, що суспільству потрібно було підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом. Бутусов переконаний, що Януковича скинули тому, що люди зрозуміли неможливість довести свою правоту в суді.
“І тоді боягузлива влада поступово почала зникати, з кожною несправедливо пролитою краплею крові, з кожним брехнею, ставало зрозуміліше, що боягузи просто бояться керувати, бояться за щось відповідати, бояться приймати рішення, бояться виходити до людей і вести діалог”, – заявив він.
Журналіст заявив, що тоді суспільство було об’єднано навколо цього факту і влада почала сама по собі розсипатися, а пізніше народ вибрав іншу. Бутусов нагадав, що це відбувалося всього три роки тому, і мабуть багато людей у владі вже це забули.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що активісти перекрили в’їзд у Солом’янський районний суд столиці, де знаходиться зараз відсторонений керівник ДФС Роман Насіров. Таким чином вони запобігають можливий вивіз підозрюваного.[articles_related]

