Науковці з Данії поділились матеріалом, де описана дія Сонця на поверхню Землі та атмосфери.
Новину повідомляє «Преса України».
Науковцям вдалось встановити, що з земної поверхні зникають електрони. Стається це після того, як по поверхні Землі проходять заряди від Сонця. Під час того, як проходить викид великої кількість заряджених частин і проходячи по поверхні Землі, зазвичай вони спричиняють магнітні бурі. А після них утворюється усім відоме Північне сяйво над територією Арктики.
Такий вплив вони мають і на електронне обладнання зв’язку, навігації, які знаходяться на великій висоті над рівнем моря. Не дивно, що науковці виявили бажання вивчити дане явище повністю. Вчені розповіли, що під час того, як відбувається сонячна буря, електрони проходять у іоносферу. Таку ситуацію пояснюють тим, що під час зіткнення зарядів Сонця із зарядженими частинами Землі проходить зміна магнітного шару Землі. Така ситуація можлива, коли певна маса частинок пройшла через іоносферу. Таке явище було відомим давно, але те, що електрони після проходження даної висоти зникають – зафіксовано не було досі.
Раніше повідомлялось про кадри з потужного спалаху на Сонці.
Нагадаємо, в агентстві NASA дослідили причини викиду на берег абсолютно здорових китів чи дельфінів, а також причину втрати морськими свинями почуття напрямку, що в підсумку призводить до їх повільної і болісної загибелі.
[articles_related]