Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів, що ремонтні бригади відновили два пориви ЛЕП біля міста Авдіївка.
Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі, новину передає «Преса України».
«Електромонтажники відновили два пориви лінії електропередач біля населеного пункту Авдіївка на Донеччині. Щойно лінію здали в експлуатацію», – йдеться в повідомленні.
Жебрівський розповів, що зараз відбувається технічна перевірка на підстанціях. Він повідомив, що якщо усе буде добре, то до настання сутінок в Авдіївці буде відновлено електропостачання.
Раніше повідомлялося, що представники Організації Об’єднаних Націй відправили на окуповані території Донбасу майже 500 тонн гуманітарної допомоги.
Нагадуємо, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський розповів, що зараз в Мар’їнці ремонтні бригади відновлюють 20 багатоквартирних домів, які були обстріляні бойовиками.
[articles_related]

