Велика частина жителів Російської Федерації підтримає так званий “визвольний похід” на Київ.
Про це під час свого інтерв’ю заявив російський політик, президент Загальноросійського громадського руху “Союз Правих Сил” Леонід Гозман, новину передає “Преса України”.
Він заявив, що вся пропагандистська риторика російських ЗМІ про те, що в Києві засіли “фашисти” потрібна виключно для того, щоб з боку населення була підтримка “російського визвольного походу на Київ”. Гозман заявив, що якщо російські військові перетнуть кордон і підуть на Київ, то більша частина жителів Росії це буде підтримувати. Гозман заявив, що в цьому є і вина України, тому що вона мовчить.
Гозман заявив, що українці не намагаються брати участь у внутрішньоросійському обговоренні даної проблеми. Якщо зараз в Росії зупинити 100 чоловік на вулиці, то 99 них заявлять, що в Україні переслідують за російську мову або за етнічною ознакою.
“Конфлікт подається за лінгвістичною та етнічною лінією, що завжди болісно сприймається людьми. Не розумію, чому ваш законний президент не звернеться до росіян і не скаже, що це брехня”, – сказав він.
Нагадаємо, раніше політолог і журналіст Віталій Портніков заявив, що реальні причини окупації Криму і Донбасу можна буде дізнатися лише після визволення цих територій від військових РФ. А вірити в правду від кремлівських маріонеток і місцевих жителів не можна, адже на них тисне авторитет Володимира Путіна.[articles_related]

