Народний депутата Світлана Заліщук зустрілась із сенатором Джоном Маккейном у Мюнхені. Йому «єврооптимістка» привезла осколок від снаряда російського танка, який нещодавно обстріляв лікарню у Авдіївці. Про це повідомила сама Заліщук.
Новину повідомляє «Преса України».
Заліщук запевнила, що на конференції у Мюнхені вона зустріла багато «друзів України».
«У Мюнхені багато наших друзів. Подякувала сенатору Джону Маккейну за його невтомну підтримку України. Привезла йому осколок снаряду осколочно-фугасного 125 мм від російського танку Т-90, який вранці 31 січня 2017 р. приземлився на майданчик біля Центральної районної лікарні у Авдіївці. Росія агресивно нав’язує свою інтерпретацію історії. Ми безупинно маємо демонструвати світу факти», – повідомила Заліщук.
Між іншим, осколок снаряда привезла із зони АТО Оксана Корчинська, яка наприкінці січня цього року допомагала медикам у лікарні Авдіївки. За повідомленням Заліщук, ці снаряди розривалися за 300 метрів від них.
За офіційними даними у зоні АТО бої не припиняються ні на мить. Втрат зазнають обидві сторони конфлікту.
Нагадаємо, у кулуарах Мюнхенської конференції з безпеки стався конфуз із російськими журналістами, які отримали відкоша від охорони українського президента Петра Порошенка.
[articles_related]