Російські куратори пригрозили змістити керівників терористичної «ДНР», якщо вони втратять контроль над «Ясинуватським плацдармом» на Донбасі.
Про це повідомила прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Новину передає «Преса України».
За даними українських розвідників, військово-політичне керівництво РФ намагається змусити ватажків незаконних збройних формувань на Донбасі до активізації бойових дій.
Так, стало відомо, що вранці 3 лютого в окупованому Харцизьку пройшла нарада за участі ватажка донецьких терористів Олександра Захарченка, російських військових кураторів, а також представників Міністерства оборони та Генштабу Збройних сил РФ.
«Представник РФ в ультимативній формі попередив керівництво так званої «ДНР», що у разі втрати контролю над «Ясинуватським плацдармом» вони будуть зміщені зі своїх посад», – інформує ГУР.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олександр Захарченко наказав привести в бойову готовність усі підрозділи «ДНР».
Тим часом, бойовики терористичного угруповання «ДНР» продовжують обстрілювати мирних жителів з систем залпового вогню «Град» прямо з окупованого Донецька. Усе це фіксується на відео:
[articles_related]