Петро Порошенко на своїй сторінці у соціальних мережах привітав дружину Марину з Днем народження.
Новину передає «Преса України».
«Одна любов на все життя» – це про нас з тобою», – йдеться у привітанні глави держави.
Марина Порошенко народилась 1 лютого 1962 року в Києві. Вона закінчила Київський медичний інститут. Носить почесне звання кандидата медичних наук, є автором першої в незалежній Україні дисертації. Відомо, що одразу по закінченню навчання Марина Порошенко працювала лікарем у кардіологічному відділені однієї з районних клінічних лікарень Києва. Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка.
Марина Порошенко активно приймає участь у громадському житті. У 2015 році взяла участь в акції, яка була приурочена до Дня матері в Україні. Спільними зусиллями учасники акції висадили у Національному ботанічному саду імені Миколи Гришка сорт троянд «Леонардо да Вінчі Ред» та «Дрофа». З чорнобривців було складено слово «МАМА». Кошти від благодійної акції передали на лікування дітей в «Охмадиті».
Раніше стало відомо, що у минулому році, а саме 12 листопада 2016 року Марину Порошенко нагородили Всеукраїнською премією «Жінка ІІІ тисячоліття» в категорії «Знакова постать». Організатори удостоїли Марину Порошенко цією нагородою тому, що вона є відомою громадською діячкою. Вона представляє Україну на міжнародній арені в питаннях гуманітарної та соціальної діяльності. Марина Порошенка виступила з ініціативою та створила проект, який займається допомогою дітям з інвалідністю, і спрямований на соціалізацію та створення для них доступного освітнього середовища.
Нагадаємо, американка здивувала свого нареченого, одягнувши незвичний костюм.
[articles_related]

