Президент Російської Федерації Володимир Путін мстить Україні за те, що вона, на його думку, його “кинула”.
Про це заявив російський політолог Станіслав Бєлковський, новину передає “Преса України”.
Він заявив, що у російського президента типовий синдром покинутого коханця. І він тепер мстить Україні. Він заявив, що Росії це зовсім не треба, але Кремль буде продовжувати пакостити Україні з помсти і злоби.
Бєлковський переконаний, що для заспокоєння Путіна потрібно, щоб Україна визнала свої помилки “і приповзла на колінах назад”.
Крім того Бєлковський заявив, що українська еліта так не відокремилася від російської, хоча мала всі можливості, і він ставиться до неї критично. Він зазначив, що українські політики дуже бояться Росії, але при цьому ще намагаються грати в економічні ігри з нею.
Бєлковський переконаний, що ця “патологічна залежність” склалася за століття, і тепер українська еліта дуже містечкова.
“Кожен раз, коли українська еліта приймає якесь рішення, вона на несвідомому рівні одразу ж оглядається на Москву. В Україні має відбутися зміна поколінь”, – заявив він.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російський президент Володимир Путін заспівав зі студентами МДУ під гітару пісню, автор якої ненавидить і постійно його критикує.
[articles_related]