Головна проблема українського суспільства полягає в тому, що воно готове мириться з корупцією.
Таку думку під час свого інтерв’ю висловив заступник міністра у справах тимчасово окупованих територій Георгій Тука, новину передає “Преса України”.
Він заявив, що жителі України вже давно змирилися з корупцією і сприймають її як щось буденне. Тука переконаний, що це є головною проблемою країни, і як це змінити він не знає.
Він заявив, що на минулих виборах у Чернігові в агітаційних наметах роздавали гречку, і люди брали її. Тука зазначив, що в країні нічого не зміниться доки люди будуть продавати свої голоси на виборах.
“Якщо суспільство надає владні повноваження не кращим своїм представникам, то сподіватися на радикальні позитивні дії керівництва країни – це очікування дива. Хоча іноді і чудеса трапляються”, – сказав він.
Нагадаємо, раніше народний депутат Дмитро Добродомов заявив, що група народних депутатів “Народний контроль” зареєструвала у Верховній Раді законопроект, який передбачає довічне ув’язнення для корупціонерів.
[articles_related]