Детективи Національного антикорупційного бюро затримали в.о. голови ПАТ «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», який може бути причетний до завдання збитків компанії на суму понад 300 млн гривень.
Новину передає «Преса України».
Зокрема, у повідомленні відомства йдеться, що детективи разом з співробітниками САП провели затримання керівника підприємства Руслана Журило, який підозрюється у завдані збитків державі на суму понад 300 млн гривень.
«Щойно детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури затримали в.о голови правління ПАТ «ОГХК», який може бути причетний до завдання збитків ДП на суму понад 300 млн гривень», – йдеться у повідомленні.
Варто відзначити, що колишній міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавічюс домагався звільнення керівника ОГХК Журила. Крім того повідомлялось, що за ОГХК стоїть екс-нардеп Микола Мартиненко, а Журило був призначений на посаду за його протекцією. Сам Журило це спростовував.
Також, раніше нардеп Сергій Лещенко заявляв про причетність Журила та Мартиненка до продаж виробів підприємства за кордон за заниженими цінами та за допомогою так званих фірм «прокладок».
Нагадаємо, вчора, 24 січня детективи НАБУ провели обшук та затримали екс-посадовця Державної продовольчо-зернової компанії за звинуваченнями у хабарництві. У ході обшуків було віднайдено грошові кошти та інші цінності.
[articles_related]

