• У «Слузі народу» назвали дату повного локдауну в Україні
  • Pfizer почав відвантажувати вакцини від коронавірусу

«Дніпро» переміг Чорноморець без видаленого Маркевича і травмованого Маттеуса (ВІДЕО)

Георгий Майский 26 липня 2015, 23:08

Підопічні Мирона Маркевича проявили характер і вирвали перемогу на «Дніпро-Арені» в одеського «Чорноморця», програючи 0:2, забивши після цього чотири голи поспіль і вигравши з рахунком - 4:2.

Новину повідомляє «Преса України».

Сьогодні, 26 липня в неділю, відбулися заключні два матчі другого туру. Одним із центральних був матч у Дніпропетровську, де зустрічалися старі знайомі «Дніпро» і «Чорноморець».

Гра розпочалася без розвідки і вже на першій хвилині Матеус пробив по воротах одеситів, але в створ воріт не влучив. Проте, поклавши руку на серце, в першу чверть години господарям створити щось більш-менш схоже на гольову комбінацію не вдавалося. Хоча загалом, першу половину тайму «Дніпро» був повноправним господарем становища. І така ситуація очевидно приспала пильність гравців захисту, і якось несподівано на 24 хвилині «Чорноморець» повів у рахунку. Довга передача Слінкіна, майже від своєї штрафної, на хід Калитвинцеву. Владислав наздогнав м'яч, трохи змістився в центр і пробив точно в лівий кут – 0:1.

Після пропущеного голу господарі, як ні в чому не бувало, продовжили гнути свою лінію, а гості огризалися гострими контратаками. На 33-й хвилині, після прострілу Близниченко – Євген Селезньов перевірив на міцність стійку. А через три хвилини невгамовний Ротань пробив у ближній кут зі штрафного, але неймовірними зусиллями Боровику вдалося парирувати удар. За дві хвилини до закінчення тайму, після передачі Безуса, сильний удар Селезньова, не без труднощів, у падінні переводить на кутовий голкіпер одеситів. Подача чергового кутового Ротанем, навіс у штрафний майданчик, і Дуглас Баселар пробиває по воротах. Боровик, проявивши всю свою воротарську майстерність та акробатичні здібності, ціною неймовірних зусиль виручає свою команду від, здавалося б, неминучого голу. Правда, Нікола Колініч намагався добити м'яч у ворота, але, пробиваючи, влучив у вже лежачого голкіпера «Чорноморця». У час що залишився, рахунок так і не змінився, і на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей – 0:1.

Вже на другій хвилині після відновлення гри, Ротань з лівого флангу навісив зі штрафного - Дуглас Баселар пробив по воротах, але м'яч пролетів в декількох сантиметрах від дальньої стійки. І тут спрацювало старе футбольне правило: не забиваєш ти - забивають тобі. Навіс Калитвинцева зі штрафного, груба помилка Бойко на виході і зіткнення з Дугласом. Удар головою Давида Хочолави, і м'яч вдруге опиняється у сітці воріт «Дніпра» - 0:2. О це так ситуація! Атакують одні, а голи влітають у протилежні ворота.

Збільшивши перевагу до двох м'ячів, «Чорноморець» на час, поки господарі приходили до тями, перехопив ініціативу. Але тривало це не довго, з згодом все повернулося на свої місця. І вже на 63 хвилині розрив у рахунку скоротився. Руслан Ротань пробив зі штрафного і, м'яко перекинувши м'яч через «стінку», влучив у ближній лівий кут - 1:2. Боровик в цьому епізоді виступив у ролі статиста.

Напруга в матчі сягає апогею. Не витримують нерви у Маркевича, і після чергового прояву бурхливих емоцій з боку коуча, арбітр зустрічі Арановський видаляє його з лавки запасних. Сталося це за 25 хвилин до кінця зустрічі. А через чотири хвилини, один з ключових гравців «Дніпра» Матеус опиняється на газоні, йому надають медичну допомогу, і після цього він у гру не повертається.

І тут почалося найцікавіше. Протягом заключних 20 хвилин «Дніпру» вдалося не тільки зрівняти рахунок, але і вийти вперед з відривом у два м'ячі. Одразу три м'ячі за цей короткий період побували у сітці воріт гостей. Спочатку на 71-й хвилині Гама навісив з кутового прямо на голову набігаючому Роману Безусу, який буквально вколотив м'яч у сітку воріт – 2:2.

Наступного голу довелося чекати 7 хвилин. Знову навіс, тепер вже з правого флангу від Леонардо, і Нікола Колініч, блискучим ударом через себе, закидає м'яч в лівий кут – 3:2. Але і на цьому «Дніпро» не заспокоївся. Відмінні можливості наприкінці матчу були у Романа Безуса і Ніколи Калініча, однак в останній момент їх підводила неточність.

Здавалося, що в цьому матчі вже все зрозуміло. Але в компенсований час у «Чорноморця» з'явився шанс врятувати гру. Штрафний непогано пробив Артем Філімонов, однак Денис Бойко не підкачав. А блискавична контратака «Дніпра» у відповідь, завершилась четвертим голом. Нікола Калініч отримав передачу справа та, опинившись один на один із голкіпером «Чорноморця» Євгеном Боровиком, не схибив, поставивши остаточну крапку в цьому захоплюючому матчі - 4:2. «Дніпро» довів собі та іншим, що 2:0 – це ще не перемога. Дніпропетровці, проявивши справжній характер, зуміли не тільки зрівняти рахунок, але і перемогти з відривом у два м'ячі. Що не може не радувати перед майбутніми матчами на євроарені.

Дніпро (Дніпропетровськ) - Чорноморець (Одеса) - 4:2 (0:1)

Дніпро: Денис Бойко, Дуглас Баселар, Євген Чеберячко, Папа Гуйє, Андрій Близниченко (Бруну Гама, 54), Валерій Федорчук (Джаба Канкава, 46), Матеус (Леонардо Де Матос, 70), Роман Безус, Руслан Ротань, Євген Селезньов, Нікола Калініч.

Чорноморець: Євген Боровик, Сергій Петько (Олександр Калітов, 86), Андрій Слінкін, Давид Хочолава, Євген Мартиненко, Артем Філімонов, Валерій Куценко, Владислав Калитвинцев, Петро Переверза (Навід Насимі, 59), Сергій Шаповал, Євген Мурашов (Юрій Соломка, 75)

Голи: Руслан Ротань (63), Роман Безус (71), Нікола Калініч (78, 90+4) - Владислав Калитвинцев (24), Давид Хочолава (51).

Попередження: Нікола Калініч (13), Матеус (60), Папа Гуйє (67) - Андрій Слінкін (25), Давид Хочолава (74).