• У 2021 році українським педагогам підвищать зарплату на 30%
  • В Україні 70 нових смертей людей з коронавірусом

«Зоря» і «Металіст» розійшлися миром у 2 турі УПЛ (ВІДЕО)

Георгий Майский 25 липня 2015, 23:54

Гра в Запоріжжі на стадіоні «Славутич Арена» так і не визначила переможця, захисники команд, які в першому турі здобули перемоги, причому залишивши свої ворота неприступними, зіграли сильніше і надійніше лінії атаки. В результаті гра так і закінчилась нулями на табло.

Новину повідомляє «Преса України».

Розпочавши новий сезон з перемоги, суперники сподівалися продовжити переможний шлях. І тут, як мовиться, найшла коса на камінь.

Уже на першій хвилині номінальні господарі поля ледь не відкрили рахунок у матчі. Передача Желько праворуч на Любеновіча, який трохи не дотягнувся до м'яча, щоб пробити з близької відстані по воротах Сергія Погорілого головою. На 8-й хвилині по воротах «Металіста» здалеку пробив Олександр Караваєв, але голкіпер зловив м'яч.

Не відставали і харків'яни, не менш гостро відповівши через три хвилини. Іван Бобко, перебуваючи на лівому фланзі, несподівано і сильно пробив під поперечину. Микита Шевченко майстерно в стрибку відбив м'яч на кутовий.

І в подальшому гра йшла на зустрічних курсах. На 17-й хвилині Желько Любеновіч пробив з-за меж штрафного повз ворота. А ще через дві хвилини Едуард Соболь прострілив зліва. Шевченко невпевнено зіграв на виході, чим не скористався В'ячеслав Чурко, пробивши метрів з восьми мимо воріт. На 25-й хвилині воротар луганського клубу знову виручив свою команду, тепер вже після удару Олексія Довгого. А в наступній атаці В'ячеслав Чурко не використав черговий момент.

До кінця першого тайму ще двічі «вистрілили в молоко» Желько Любеновіч та Андрій Пилявський. І на перерву команди пішли з нулями на табло.

Набравшись сил і уважно вислухавши претензії тренерів, команди не втрачали часу на розкачку у другому таймі. І з перших хвилин приступили до активних дій, створивши не один гольовий момент. Реальні шанси забити гол були у Кирила Ковальчука, але свого голкіпера вчасно підстрахував Михайло Сіваков. З часом, мали нагоди Руслан Малиновський і Філіп Будковський, але тут вже напоготові був Сергій Погорілий.

З надією посилити тиск на ворота гостей, Юрій Вернидуб випустив на поле Джабу Ліпартія та Дмитра Гречишкіна, а його візаві, Олександр Севідов, дав можливість дебютувати в «Металісті» Дмитру Лєпє.

На 72-й хвилині Дмитро Гречишкін з близької відстані пробив несильно, воротар забрав м'яч у руки. А ще через три хвилини Лєпа на лівому фланзі атаки заробив небезпечний штрафний, який сам і взявся пробивати. Але Микита Шевченко тримав ворота «Зорі» на замку.

На 87-й хвилині Джаба Ліпартія отримав м'яч, перебуваючи прямо по центру метрів у дванадцяти від воріт харків'ян, але забарився і в результаті пробив мимо воріт.

Так гра і закінчилась мировою, не виявивши переможця і залишивши ворота сухими - 0:0.

«Зоря» – «Металіст» – 0:0

«Зоря»: Микита Шевченко, Андрій Пилявський, Євген Опанасенко, Олександр Караваєв, Желько Любенович (Дмитро Гречишкін, 64), Дмитро Хомченовський, Ігор Чайковський, Михайло Сіваков, Микита Каменюка, Руслан Малиновський (Джаба Ліпартія, 59), Іван Петряк (Філіп Будковський, 46).

«Металіст»: Сергій Погорілий, Олексій Курилов, В'ячеслав Чурко (Артем Путівцев, 85), Євген Зубейко, Едуард Соболь, Олексій Довгий, Олексій Полянський, Іван Бобко (Дмитро Лепа, 66), Кирило Ковальчук, Станіслав Куліш (Артем Бесєдін, 75), Володимир Прийомов

Попередження: Руслан Малиновський (57) - Олексій Курилов (70).