Більше інформації

Динамівці вдев’ятьох обіграли «Олімпік»: 2:0 (ВІДЕО)

Марго Клаус 25 липня 2015, 23:16

У другому турі 25-го чемпіонату України з футболу серед клубів Прем'єр-ліги зустрілися київський ФК «Динамо» та донецький ФК «Олімпік». Кияни, граючи в меншості, зуміли здобути абсолютну перемогу над противником - 2:0.

Таку новину передає «Преса України».

Матч відбувся на НСК «Олімпійський» у Києві.

Уже незадовго після початку першого тайму гравець київського «Динамо» Андрій Ярмоленко поцілив м’ячем у ворота гостей – 1:0. Попри усі намагання донеччан відігратися, це їм так і не вдалося ні в першому, ні в другому, більш насиченому таймі.

Так, у другому таймі на 51-й хвилині гри столичний ФК втратив одного гравця – Євгена Хечеріді, який грав на позиції центрального захисника. Попри те, що гра для динамівців продовжилася у меншості, на 61 хвилині Жуніор Мораєс забив другий гол - 2:0.

Уже через три хвилини після радісного моменту київський ФК позбувся ще одного центрального захисника – Олександра Драговича, тому догравати матч динамівцям довелося вдев’ятьох.

Попри те, що «Олімпік» мав явну кількісну перевагу, забити м’яч у ворота киян гості з Донецька так і не змогли. Зате вони теж втратили гравця на 87 хвилині матчу – з поля пішов хавбек Володимир Танчик.

Динамо - Олимпик 2:0
Голи: Ярмоленко, 12, Мораєс, 62
Динамо: Рибка - Виду, Хачеріді, Драгович, Антунеш - Рибалка - Бельханда (Морозюк, 55), Велозу - Ярмоленко, Мораес (Петрович, 67), Кравець (Буяльський, 86)
Олімпік: Литовченко - Тищенко, Гришко, Борзенко, Гошкодеря - Драченко (Семенина, 62), Огіря - Танчик, Шериф, Моха (Шестаков, 76) - Кадімян (Лисенко, 66)
Вилучення: Хачеріді, 51, Драгович, 64 - Танчик, 87.