Більше інформації
  • В Україні 70 нових смертей людей з коронавірусом
  • В Україні обрали Mrs. Ukraine International
  • Офіційна гривня подешевшала максимально з початку 2020 року

«Карпати» в ЧУ з футболу на останніх хвилинах вирвали перемогу у дебютанта «Сталі» (ВІДЕО)

Георгий Майский 25 липня 2015, 20:37

Лише на 87-й хвилині зустрічі в домашньому матчі у Львові «Карпатам» вдалося вирвати перемогу у дебютанта Прем’єр ліги дніпродзержинської «Сталі», завдяки призначеному і реалізованому пенальті.

Новину повідомляє «Преса України».

Спекотна погода в певній мірі відобразилась на грі команд. Як і належить господарям, «Карпати» з перших хвилин почали грати активніше. Гітченко пробив впритул зі стійкою воріт, Голодюк влучив у воротаря «Сталі». Не увінчався успіхом і удар Страшкевича – вище воріт. Дебютант Прем’єр-ліги відповів ударом Котляра, після якого м’яч зрикошетив від Даушвілі і пролетів повз стійку.

Згодом Гоменюк поборовся у штрафному з воротарем Мисаком, після чого м’яч опинився у воротах «Карпат». Проте арбітр зустрічі зафіксував небезпечну атаку воротаря «Карпат».

У другому таймі господарі додали у грі, але довгий час фортуна була на боці гостей. І все ж під завісу матчу львів’янам вдалося відкрити рахунок у матчі. Після прострілу Страшкевича м’яч влучив у руку падаючого Пшеничних, і арбітр показавши жовту картку гравцю «Сталі» призначив пенальті. Карноза точно пробив у ліву дев’ятку, і хоча Юрій Паньків вгадав напрямок, дотягнутися до м’яча так і не зміг – 1:0.

До закінчення гри і в додані арбітром 5 хвилин, змінити рахунок командам так і не вдалося. Гра закінчилася перемогою «Карпат» - 1:0.

Карпати (Львів) - Сталь (Дніпродзержинськ) - 1:0 (0:0)

Карпати: Роман Мисак, Андрій Гітченко, Павло Ксьонз (Василь Кравець, 82), Володимир Костевич, Денис Мірошниченко, Ігор Пластун, Артур Карноза, Муртаз Даушвілі, Олег Голодюк, Вадим Страшкевич (Олексій Гуцуляк, 91), Денис Кожанов (Мар'ян Швед, 70)

Сталь: Юрій Паньків, Артем Барановський, Сергій Воронін, Сергій Пшеничних, Антон Котляр (Юрій Путраш, 73), Володимир Адамюк, Каленчук Максим, Роман Карасюк, Владислав Кулач, Денис Васін, Володимир Гоменюк (Антон Поступаленко, 52. Євген Будник, 71)

Гол: Артур Карноза (87, з пенальті).

Попередження: Каленчук Максим (8), Артем Барановський (74), Євген Будник (86), Сергій Воронін (94).