Більше інформації
  • На Донбасі загинули двоє військовослужбовців України
  • Зросла кількість загиблих від коронавірусу
  • Бужанський закликав негайно посадити Порошенка до в’язниці

Українка виборола золото на Кубку світу в Москві та встановила новий рекорд України

Дарина Кириленко 04 жовтня 2014, 21:55
  • Українська співачка розповіла про свою ефективну дієту

Українська співачка розповіла про свою ефективну дієту

Українська спортсменка Дар’я Зевіна виборола золото на Кубку світу в Москві. Своєю перемогою дівчина встановила новий рекорд України з плавання на короткій воді. Новину повідомляє «Преса України».

Кубок світу, який проходить у Росії, поповнив список найкращих спортсменів українським прізвищем. Дар’я Зевіна обігнала всіх суперниць у запливі на 50 м та виборола золоту медаль із плавання на короткій воді, показавши час 26:33. Із Москви  дівчина повернеться не лише з перемогою, а і з новим рекордом для України.

Срібло виборола спортсменка із Данії Мі Нільсен, показавши час 26:44, а бронзу отримала представниця з Угорщини Катерина Хоссу, припливши за 26:78. Наразі Зевіна готується до фіналу, де продемонструє заплив 200 м на спині.

Нагадаємо, що в перший день ІІІ етапу Кубку світу, що проходив у Гонконзі, Дар’я Зевіна виборола дві срібні медалі.