RSS
App Store Google Play
Більше інформації
Реклама
Актуально
  • Франція запросила Україну до розшифровки «чорних скриньок» літака МАУ
  • За добу в Україні від коронавірусу померли 14 людей - РНБО
  • В Україні 706 нових випадків Covid-19

Олег Царьов зізнався у підпалі Будинку профспілок в Одесі (ВІДЕО)

Саша Юрчук 09 травня 2014, 11:38
10
Олег Царьов зізнався у підпалі Будинку профспілок в Одесі (ВІДЕО)

Колишній кандидата в Президенти і лідер руху «Південний Схід» Олег Царьов взяв на себе відповідальність за підпал Будинку профспілок в Одесі 2 травня. При цьому своє визнання він зробив на камеру.

Про цю новину повідомляє «Преса України».

«Страшний злочин, скоєний в Одесі 2 травня, має бути розслідуваний. Але тільки тими, хто сам в ньому винен! Цим розслідуванням займемося ми самі! Рух «Південний Схід» створює робочу групу з розслідування одеської Хатині!», - сміливо зізнався Царьов.

Нагадаємо, що Міністерство внутрішніх справ повідомило: під час пожежі в Будинку профспілок в Одесі загинули 38 людей. Зокрема, 30 громадян отруїлися чадним газом, а ще 8 вистрибнули з вікон, рятуючись від пожежі. Пожежа почалася після тривалих зіткнень між прихильниками єдності України і сепаратистами.

На думку багатьох очевидців трагедія в Одесі, яка забрала життя понад чотирьох десятків людей, в чому сталася з вини місцевої міліції, яка була невиправдано толерантною до ініціаторів заворушень і пожежників, які злочинно довго їхали на місце пожежі.


Більше інформації
Коментарі 10

Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.

  • Yura Manzhos 14.05.2014 07:25

    Думаю, такого признания суду должно быть достаточо, в будку, Шарик!

  • Бистер Мин 09.05.2014 22:22

    Бляяяяяя!!!!!!Щас абасссусь!!!! Ну и тупооооооооййййй!!!!!!

  • Евгения Тарасова 09.05.2014 19:17

    пидрашисты твари ответят перед украинским народом! Пидрашисты проклятые

  • влад хилько 09.05.2014 14:27

    Банда продажных ставленников Рассеи и Евразии, рашисты, олигархи и педерасты у власти. Терпение народа закончилось. Не поможет вам война с народом. «Национально панимающие» запрещают свободный выбор народа. Любые выборы будут против них. Боятся держать ответ перед народом за незаконный захват власти. Наверно много украли, если сильно на рашизм напирают. Вас предатели Украины видно насквозь. Как сдавали Украину кацапам во время СССР, так и продолжаете продаваться, теперь евразии, какими бы вы себя патриотами не показывали. Самозванцы, от имени всего народа, при поддержке настоящих врагов Украины, России и Кремля, пытаются нас учить патриотизму. Пидрашистов и их приспешников меньшинство. Власть, отдающая приказ армии в мирное время стрелять в людей, желающих в соответствии с международными правилами мирно провести виборы, преступная власть. Рано или поздно они предстанут перед судом. Смерть рашистским оккупантам! А кацапам советую убираться домой из Украины в свою Рашо-Азию, вы не украинцы не позорьте твари украинскую нацию.

    • barin 09.05.2014 23:32

      подпиндосники,вы больные,вам нужен доктор,вежливый доктор

  • Валентина Марущак 09.05.2014 12:45

    Почему русские всегда делают ставки на дебилов?

    • zmxn 09.05.2014 12:49

      Ну ответ напрашивается сам собой - сами.....

  • Гога Фестал 09.05.2014 12:37

    Закрой пасть бандерлог!200молокососов напала на 3 тыс.,затем сами себя спалили,задушили,пострляли, избили и добили.Убери свои паучьи дрыгалки от ГЕРОЕВ! Подонок

    • zmxn 09.05.2014 12:43

      О! Колорада заело!

  • Дід Опанас 09.05.2014 12:28

    "Шаріку" й тут розуму забракувало... Хто би сумнівався, що це - їхня робота! Щоб потім звинуватити Правий сектор.