RSS
App Store Google Play
Більше інформації
Реклама
Актуально
  • Холод в Україні домінуватиме
  • Університет Поплавського першим в світі відкриє факультет ТікТока
  • МОЗ пообіцяло вакцинованим повернення до повноцінного життя

США теж вводитимуть війська на територію України

Богдан Степанюк 03 березня 2014, 20:13
11
США теж вводитимуть війська на територію України

Принаймні керівництво Сполучених штатів Америки не відкидають такого варіанту допомоги Україні. 

Держсекретар Джон Керрі заявив, що США нині розглядають всі можливі способи, аби зупинити експансію російських військ в Україні. Зокрема, нині керівництво Сполучених штатів опрацьовує можливе застосування економічних санкцій та військові дій проти РФ.

В інтерв'ю телеканалу АВС Керрі сказав, що введення російських військ в Крим було „актом військової агресії” і що США будуть діяти швидко, застосовуватимуть економічні санкції проти Росії, якщо президент Володимир Путін не виведе війська.

Окрім того, Джон Керрі зазначив, що військова сила є одним з варіантів розв’язання конфлікту між Україною та Росією, який розглядає президент США Барак Обама. Водночас Білий дім та його союзники сподіваються, що все ж можливо уникнути бойових дій, сказав Керрі.

"Вся надія у США і у всьому світі, що все це не переросте у військове протистояння", - запевнив він.

Також, вже вкотре Білий дім заявив про можливий бойкот саміту "великої вісімки" та закликав інших країн-членів G8 робити те саме.

"Це дії ХІХ-го століття, які Росія робить у ХХІ-му столітті. І цим вона ставить під питання своє перебування в рамках G8", - підсумував Керрі.

 


Більше інформації
Коментарі 11

Тільки зареєстровані користувачі можуть лишати коментарі.

  • Микола (Россия) 10.03.2014 15:20

    Уже 300 "спартанцев" по кличке БЛЕКВОТЕРС расхаживают по Киеву.

  • Kovalchuk Nikolay 09.03.2014 16:13

    Да им глубоко насрать, как на народ Украины, так и на другие народы. Они объявляют любую территорию земного шара зоной национальных интересов и вводят туда наемников, предварительно разбомбив территорию.
    А в Украину они введут войска только может быть под предлогом охраны посольства, консульства, потом кто-то кого-то подстрелит, виноваты будут как всегда, Русские. И трындец! 1-я Мировая - вот она! И в ней победителей не будет- это очевидно!.
    А на Украине тем более...Ядерное облако по любому и с востока и с запада накроет. Чернобыль помните? Дерзайте, любители острых очучений!

    • Kovalchuk Nikolay 09.03.2014 16:16

      не 1-я, а последняя. АпИчАтКа

  • alan bodifa 09.03.2014 05:13

    давай Обама визи всех сюда , разбомбим украину в пух и прах будет как Сирия страна в руинах , Амерам серавно без разница кто ково будет убивать . заодно и испытаем новое оружие друг на друге .

  • Сергей 06.03.2014 06:58

    АМЕРИКОСЫ ХОТЯТ ПРЕВРАТИТЬ УКРАИНСКИЙ НАРОД В НИГЕРОВ, КОТОРЫЕ ЗА БУЛОЧКИ РАБОТАЮТ НА ПЛАНТАЦИЯХ ДЯДИ СЭМА!

  • COTbaiun 03.03.2014 22:52

    США уже помогли Египту,Ливии, Ираку, Афганистану,Сирии,Югославии (разбомбили Белград) с одной стороны ну и конечно Грузии (накормили Саакошвили таблетками смелости) с другой.
    Где стало лучше чем было?

    • Alex 07.03.2015 10:15

      Югославия стремится в Европу, несмотря на то, что "разбомбили Белград".
      Хуже чем было, нигде не стало, после вмешательства американцев.
      А что стало с Донбассом после того, как Россия туда влезла...

    • Vitamin 16.03.2014 19:27

      Тоже могу сказать про россию: Абхазия, Осетия, Чечня, Грузия, ГДЕ СТАЛО ЖИТЬ ЛУЧШЕ?! -ВСЕ В РУИНАХ ТАМ ГДЕ БЫЛА РОССИЯ !!! УКРАИНА НЕ РАЙОНЧИК В ГОРАХ !!! У НАС ТЫСЯЧИ КИЛОМЕТРОВ И МИЛЛИОНЫ ЛЮДЕЙ ! ТАК ЧТО ПОШЛИ НА Х..... В СВОЮ РАШУ!!!

      • Aлексей 28.07.2014 16:13

        Дибила ты кусок!Ты пиндосам свое пукало без боя сдал ,так что обама вас всех иметь будет причем сразу всех разом.

  • Andre Domba 03.03.2014 20:37

    ТИМОШЕНКО:ВОВА ТЕБЕ ПИ,,,ЗДЕЦ Я ЗА ТЕБЯ ТРИ ГОДА ОТМОТАЛА

    • Aлексей 28.07.2014 16:14

      Ты вообще Дура с косой!