• Українські аграрії влаштують масові протести проти продажу землі
  • У ВРУ переглянуть пенсійний вік для жінок

Автогол приніс Україні перемогу над Люксембургом

Аня Мартинюк 26 березня 2019, 08:52

Люксембург прийняв у себе збірну України з футболу. Матч неочікувано завершився перемогою українців.

Новину передає «Преса України».

Вчора, 25 березня, відбувся матч відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020. На поле вийшли збірні України та Люксембургу. Остання, попри те що приймала у себе гостів на стадіоні «Жозі Бартель», програла з рахунком 1:2.

Так, на 34-й хвилині гол забив нападник збірної Люксембургу Давид Тюпело, після цього українець Віктор Циганков зрівняв рахунок. Вирішальним став гол півзахисника збірної Люксембургу Жерсона Родрігеса, який на 93-й хвилині забив гол у свої ворота.

В результаті Україна має 4 очки та займає 1-е місце в турнірній таблиці групи В. Люксембург з 3 очками займає друге місце. У паралельному поєдинку збірні Португалії та Сербії поділили очки - 1:1.