Більше інформації
  • «ДНР» передала Києву 13 засуджених
  • ЄС направив Україні півмільярда євро
  • Керівник «Укрпошти» пригрозив відключенням терміналів ПриватБанку

Український плавець Романчук завоював друге «золото» на чемпіонаті Європи (ВІДЕО)

Аня Мартинюк 09 серпня 2018, 10:15

Двоє українських плавців завоювали на чемпіонаті Європи 4 медалі. Одразу два «золота» взяв рівнянин Михайло Романчук. Ще одне виборов Андрій Говоров з Севастополя.

Новину передає «Преса України».

У Глазго проходить 34 чемпіонат чемпіонаті Європи з водних видів спорту. На ньому український плавець Михайло Романчук вже встиг завоювати три медалі. Дві золоті та одну срібну.

Перше золото Романчук взяв 3 серпня на дистанції 400 м вільним стилем. Наступного дня він завоював «срібло» на дистанції 1500 м вільним стилем.  Третя медаль, золота, рівнянину дісталась вчора, 8 серпня. Так, він першим подолавши дистанцію 800 м вільним стилем. Як відомо, час Романчука 7:42.96.

«Фінальний заплив Романчук почав позаду головних конкурентів, але поступово українець вийшов в лідери. За Романчуком слідом йшов італієць Грегоріо Палтріньєрі, однак на останніх ста метрах він більше думав аби втримати «срібло», ніж догнати українця», - відзначають ЗМІ.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з водних видів спорту стартував 3 серпня. Завершиться він 12 серпня. До слова, ще один український плавець, Андрій Говоров, завоював «золото» на чемпіонаті, першим пропливши  дистанцію 50 метрів батерфляєм. Подія відбулась 7 серпня.

Як повідомлялось раніше, чемпіон Європи з плавання Михайло Романчук заявляв, що в Україні приділяють мало уваги такому виду спорту, як плавання. Так, він звернув увагу на те, що в інших країнах йому пропонують кращі умови. Однак він готовий й надалі виступати під українським прапором.