Паралімпійська збірна України завоювала 7 золоту медаль

Аня Мартинюк 19 березня 2018, 06:38
  • Серена Вільямс показала тіло в купальниках

Серена Вільямс показала тіло в купальниках

У Пхьончхані завершилась Паралімпіада. В останній день змагань українці змістились вниз у загальному медальному заліку, однак встигли завоювати свою останню медаль – «золото».

Новину повідомляє «Преса України».

У неділю, 18 березня, завершилися 12-ті Паралімпійські ігри.  В останній день змагань українські спортсмени забрали своє останнє, сьоме «золото» за перемогу в лижній змішаній естафеті 4 × 2,5 км. У ній брали участь Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман та Оксана Шишкова.

Цього року українські спорсмени показали відмінний результат, завоювавши у Пхьончхані 22 медалі. З них – 7 золотих, - 7 срібних та – 8 бронзових.

Нагадаємо, на Іграх Україну цьогоріч представляли 30 спортсменів, з яких 23 - це учасники та 10 – гайди. Вони брали участь у змаганнях з біатлону, лижних гонок і сноуборду.

У медальному заліку МОК Україна посіла 6 місце. Першість тримають спортсмени США, у яких 36 медалей – 13 золотих, 15 срібних та 8 бронзових. На другому місці «нейтральна паралімпійські атлети» з 24 медалями – 8 золотих, 10 срібних, 6 бронзових. Закрила трійку Канада з 28 перемогами – 8 золотих медалей, 4 – срібних, 16 – бронзових. Також перед Україною розмістилися Франція з 20 медалями (7, 8, 5) та Німеччина з 19 (7, 8, 4).

Список українських паралімійців-переможців виглядає наступним чином.

«Золото» - Віталій Лук'яненко переміг у біатлонній гонці на 7,5 км.

«Золото» - Максим Яровий переміг у лижних перегонах на дистанції 15 км.

«Золото» - Ігор Рептюх переміг у змаганнях лижників на дистанції 20 км вільним стилем.

«Золото» - Віталій Лук’яненко переміг у гонці на 15 км.

«Золото» - Оксана Шишкова перемогла у гонці на 10 км.