• Харків у «червоній зоні» - Кернес пообіцяв не зупиняти транспорт
  • Антирекорд в Україні – Плюс 1318 нових хворих на COVID-19

«Зоря» розписала мирову з «Феєнордом» (ВІДЕО)

Саша Шевченко 04 листопада 2016, 00:18

Сьогодні, 3 листопада, в рамках четвертого туру Ліги Європи луганська «Зоря» грала із «Феєнордом». Матч закінчився із рахунком 1:1.

Новину повідомляє «Преса України».

Матч відбувся на одеському стадіоні «Чорноморець». Початок гри був за футболістами із Голандії. На 15-хвилині Еліа зробив навіс у штрафну, м’яч після боротьби дістався Куйту, який зробив точну передачу на Йорґенсена. Футболіст «Феєнорда» наніс влучний удар головою — 0:1.

Допоміг «Зорі» скоротити відставання Боттегін, який за кілька хвилин отримав одразу дві жовті картки. Зокрема після гри рукою у штрафній, він був вилучений. Назначений пенальті реалізував Форстер – 1:1. Друга половина матчу пройшла за явної переваги «Зорі». Проте господарі не змогли дотиснути «Феєнорд». У підсумку 1:1.

Головний тренер луганчан Юрій Вернидуб залишився задоволений грою. Однак на його думку, команда заслуговувала більшого.

«Сьогодні мусили перемогти, а на виїзді – зіграти внічию. Дякую всім, зробили крок вперед. Дограємо цей турнір гідно. Треба все робити до кінця, а потім вже рахувати очки», — розповів Вернидуб.

Нагадаємо, перед матчам «Зоря» - «Феєнорд» сталися сутички між фанатами обох команд. Після втручання поліції ситуація стабілізувалася.